Badanie wzroku — Olsztyn miastem marzeń!

badanie wzroku

Badanie wzroku — Olsztyn miastem marzeń!

Badanie wzroku Olsztyn — jakie okulary progresywne wybrać?

Firma Okulik jest ekspertem w dziedzinie okulistyki, przeprowadza na przykład profesjonalne badanie wzroku. Olsztyn jest miejscem, w którym stacjonują i przyjmują swoich klientów. Specjalizują się m.in. w dziedzinie jaką są okulary progresywne. Pochwalić się mogą certyfikatem od firmy VARILUX, która jest liderem właśnie okularów progresywnych. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu dobierzesz okulary idealne do swoich indywidualnych potrzeb wzrokowych. Okulary progresywne specjalnie sprawdzają się u osób po 40 roku życia, gdyż właśnie w tym wieku soczewka w oku staje się mniej elastyczna, przez co wyraźne widzenie z bliska, zwłaszcza tekstu, zaczyna sprawiać wiele trudności.

Jak chronić swój wzrok w cyfrowym świecie?

Aktualnie korzystanie z laptopa, telefonu, telewizora czy tabletu jest na porządku dziennym. Pogłębiło się to szczególnie w trakcie pandemii koronawirusa, gdzie masa ludzi przeszła na zdalną pracę i edukację. Przez wiele godzin dziennie wpatrujemy się w ekrany naszych urządzeń i nie chcemy się ograniczać. Oczy bardzo szybko męczą się, patrząc przez dłuższy czas na coś z bliska, np. na monitor oraz są narażone na nieprzerwane działanie światła niebiesko-fioletowego, które emitowane jest przez ekrany.

Okulary przeciwsłoneczne — idealna ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak ważne dla naszego wzroku są dobre okulary przeciwsłoneczne. Stanowią one perfekcyjną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV, a dodatkowo dzięki wyjątkowemu stylowi nadają nadzwyczajny charakter każdej osobie. Mylne jest założenie, że okulary przeciwsłoneczne używa się wyłącznie podczas lata. Ich użytkowanie powinno mieć miejsce przez cały rok, ponieważ idealnie chronią nasze oczy. Badanie wzroku Olsztyn warto przeprowadzić również podczas wyboru tego typu okularów. Bardzo ważne jest również to, aby okulary przeciwsłoneczne były zakupione wyłącznie w renomowanych salonach optycznych.

Soczewki kontaktowe — gwarancja poczucia komfortu!

Salon okulistyczny Okulik oferuje profesjonalne badanie wzroku. Olsztyn jest miejscem, w którym możesz je wykonać, a także zakupić odpowiednie soczewki. Gwarantują one niesamowite poczucie komfortu podczas uprawiania sportu, spotkań towarzyskich czy ekstremalnych przeżyć. Odpowiedzialne są także za korygowanie krótkowzroczności, astygmatyzmu, nadwzroczności oraz prezbiopii. Kup je już dziś i ciesz się wygodą!