Ibuprofen 200mg 10 tabletek – 2,26 zł – Aflofarm

Ibuprofen 200mg 10 tabletek – 2,26 zł – Aflofarm

2.26

Opis

Ibuprofen 200mg 10 tabletek – 2,26 zł

4,9

5
0

Lek
Wskazania: bóle o umiarkowanym lub słabym nasileniu: bóle zębów, bóle stawów, bóle mięśni, bolesne miesiączkowanie, bóle głowy (w tym bóle migrenowe); bóle towarzyszące grypie i przeziębieniu; stany gorączkowe różnego pochodzenia, (między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych).

Skład: 1 tabletka zawiera: substancję czynną: ibuprofen 200mg oraz substancje pomocnicze:hypromeloza, karboksymetyloskrobia sodowa typ A, skrobia kukurydziana, krzemionka koloidalna bezwodna, guma arabska, sacharoza, talk, tytanu dwutlenek (E 171), mieszanina białego wosku pszczelego i wosku Carnauba (Capol 1295)

Działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne.

Dawkowanie: dorośli i dzieci powyżej 12 lat: dawka początkowa wynosi od 1 do 2 tabletek, następnie w razie potrzeby od 1 do 2 tabletek co 4-6 godzin. Tabletki należy popić wodą. Nie stosować więcej niż 6 tabletek w ciągu doby.

Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników leku, choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, ciężka niewydolność serca, stosowanie innych NLPZ w tym inhibitorów COX-2, ciąża, skaza krwotoczna, nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat, toczeń rumieniowaty układowy, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia krzepnięcia krwi, astma oskrzelowa, nietolerancja niektórych cukrów.

zapalenie wątroby b
, ketonal na ból głowy
, hydrokortyzon krem
, ból brzucha i gorączka u dorosłych

yyyyy