Sklep okulistyczny e-okularnicy.pl — najwyższa jakość i najnowsze technologie!

Sklep okulistyczny e-okularnicy.pl — najwyższa jakość i najnowsze technologie!

Okulary przeciwsłoneczne korekcyjne — receptą na zdrowe oczy!

Każdy z nas z pewnością kocha słońce i dzięki niemu nabiera pozytywnej energii. Niestety mimo wielu jego cech, wpływa ono bardzo niekorzystnie na kondycję naszej skóry, jak i na nasz wzrok. Zawarte w świetle słonecznym promienie ultrafioletowe UV-A nie są blokowane przez powłokę ozonową, przez co mogą prowadzić do uszkodzenia włókien kolagenowych będących budulcem rogówki i soczewki oraz szczególnie wrażliwej tkanki – siatkówki. Aby się przed tym uchronić, należy wyposażyć się w odpowiednie okulary przeciwsłoneczne korekcyjne! W sklepie okulistycznym e-okularnicy.pl znajdziesz nowoczesne okulary z filtrami UV oraz polaryzacją.

Okulary przeciwsłoneczne korekcyjne — poznaj bliżej oferowane modele i znajdź wariant dla siebie!

Okulary przeciwsłoneczne korekcyjne pełnią dwie główne funkcje: chronią Twój wzrok przed działaniem promieni słonecznych oraz korygują przez cały czas Twój wzrok. Z myślą o osobach szukających niezawodnych produktów, łączących w sobie nieubłagany standard i modny design, została stworzona oferta okularów przeciwsłonecznych dla kobiet, mężczyzn, jak i dla dzieci. Rozbudowany katalog tworzy niesamowicie dużo różnorodnych modeli o przeróżnych kształtach, rozmiarach czy kolorystyce. Dzięki temu każda klientka i każdy klient znajdzie fason podkreślający urodę, styl i dodający szyku.

Solano okulary damskie — szeroki wybór oprawek do okularów korekcyjnych!

Solano okulary damskie korekcyjne wytworzone zostały z odpornego na korozję monelu. Ten typ okularów sprawdzi się zarówno u kobiet ceniących sobie klasę, jak i tym, które stawiają na luźniejszy styl. Solano okulary damskie korekcyjne o numerze 10329 mają szerokość soczewki wynoszącą 51 mm, szerokość mostka 21 mm oraz długość zausznika 145 mm. Wykonane zostały w całości z metalu, a ich typ to pełna oprawka. Termin realizacji zamówienia wynosi od 2 do 3 dni roboczych.